Brigitte Coudrain

Brigitte Coudrain
Brigitte Coudrain
Brigitte Coudrain
Brigitte Coudrain

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTE COUDRAIN (1934), Kompositioner, signerad och numrerade, 18/25 resp 11/50, etsning, 31x48 resp 46x38 cm

375951

2016-04-12