Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KAREL BECVAR (Tjeckien, född 1955): Bröder
monogramsignerad och daterad 2004, brons, järn och betong, totalhöjd ca 144 cm
375976
2016-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här