Karel Becvar

Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar
Karel Becvar

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KAREL BECVAR (Tjeckien, född 1955): Bröder
monogramsignerad och daterad 2004, brons, järn och betong, totalhöjd ca 144 cm

375976

2016-04-13