Pelarbord Oaxen

Pelarbord Oaxen
Pelarbord Oaxen
Pelarbord Oaxen
Pelarbord Oaxen
Pelarbord Oaxen
Pelarbord Oaxen
Pelarbord Oaxen
Pelarbord Oaxen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELARBORD, 1900-talets mitt, laminerad bordsskiva, fot i vitmetall, höjd ca 73, 90x60 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Ostadig bordsskiva, bruksslitage

375986

2016-04-16