Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SABEL, svensk, m/1807 för Savolax lätta infanteriregemente, P-stämplad klinga, svart läderbalja med 3 mässingsbeslag, längd 81 cm
Bucklor på baljbeslag
375994
2016-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här