Lock bemålat erotisk scen

Lock bemålat erotisk scen
Lock bemålat erotisk scen
Lock bemålat erotisk scen
Lock bemålat erotisk scen

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCK, 17/1800-tal, papier maché, dubbelsidigt bemålat, frånsidan med arabisk text och erotisk scen, 16x8 cm

Hörnen skadade, krackelyrer

375995

2016-04-22