Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOCK, 17/1800-tal, papier maché, dubbelsidigt bemålat, frånsidan med arabisk text och erotisk scen, 16x8 cm
Hörnen skadade, krackelyrer
375995
2016-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här