Tebord

Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TEBORD, rokokostil, Rörstrand, med handmålad fajansbricka, signerad Rörstrand, 1923, EL, höjd på bordet 72 cm, längd 83 cm, bredd 61 cm

Smärre slitage

375997

2016-04-15