Stolar Oaxen

Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTONIO CITTERO, stolar, 4 st, "Sem", Italien, Flexform, valnöt, ryggar i rotting, lös sittplymå i ljus klädsel, sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Rottingen med mindre skador

376004

2016-04-16