Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELSE UHLMAN (född 1949) (2), dansande par, signerade, daterade samt numrerade, bladmått 41x28 cm, oramade
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
376005
2016-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här