Åke Pallarp

Åke Pallarp
Åke Pallarp
Åke Pallarp
Åke Pallarp
Åke Pallarp
Åke Pallarp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ÅKE PALLARP (1933-2013): Landskap från Hälsingland, signerad Åke Pallarp, olja på duk, 59x51 cm

376006

2016-04-13