Lena Linderholm grafik

Lena Linderholm grafik
Lena Linderholm grafik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

LENA LINDERHOLM (född 1947), trädgårdsmotiv, signerad och numrerade, bladmått 44x31 cm, oramad

Visas på Geijersgatan i Göteborg

376009

2016-04-23