Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
ELSE UHLMAN (född 1949), dansande par, signerad, daterad samt numrerad, färglitografi, bladmått 58x43 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
376010
2016-04-23