Else Uhlman

Else Uhlman
Else Uhlman

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

ELSE UHLMAN (född 1949), dansande par, signerad, daterad samt numrerad, färglitografi, bladmått 58x43 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

376010

2016-04-23