Kjell Anderson

Kjell Anderson
Kjell Anderson
Kjell Anderson
Kjell Anderson
Kjell Anderson
Kjell Anderson

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KJELL ANDERSON (född 1937): "Park", signerad Kjell Andersson -86, olja på pannå, 46x60 cm

376011

2016-04-13