Figurin Böttger
Vollendet
2016-04-22
376014
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FIGURIN, 1800-talet slut/1900-talets början, bemålat lergods, höjd 34 cm
Slitage, pekpinnen ersatt