Stolar Oaxen
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANTONIO CITTERO, stolar, 4 st, "Sem", Italien, Flexform, valnöt, ryggar i rotting, lös sittplymå i ljus klädsel, sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
3 extra överdrag till plymåerna medföljer, rottingen med mindre skador
376016
2016-04-16