Trädgårdsbord Oaxen
2016-04-16
376039
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRIP TRAP, "Selandia", trädgårdsbord, Danmark, teak, lackerat, fällbart, skyltmärkt Trip Trap Danmark, höjd ca 67, 75x75 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Bruksslitage