Trädgårdsbord Oaxen

Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRIP TRAP, "Selandia", trädgårdsbord, Danmark, teak, lackerat, fällbart, skyltmärkt Trip Trap Danmark, höjd ca 67, 75x75 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Bruksslitage

376050

2016-04-16