Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 3 par, 1800-tal, mässing, de störe märkta Skulptuna 1611 N.o 101, höjd ca 7-17 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Zustandsbeschreibung
376054
2016-04-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner