Ljusstakar 3 par

Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par
Ljusstakar 3 par

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, 3 par, 1800-tal, mässing, de störe märkta Skulptuna 1611 N.o 101, höjd ca 7-17 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Zustandsbeschreibung

376054

2016-04-16