Trädgårdsstolar Oaxen
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS HEGELUND & LARS HEGELUND, "Selandia", trädgårdsstolar, 1 par, Danmark, teak, lackerade, fällbara, skyltmärkta Trip Trap Danmark, sitthöjd ca 43 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Bruksslitage
376061
2016-04-16