Klubbat för:
13 500 SEK
12 000 SEK
ANDERS HEGELUND & LARS HEGELUND, "Selandia", trädgårdsstolar, 4 st, Danmark, teak, lackerade, fällbara, skyltmärkta Trip Trap Danmark, sitthöjd ca 43 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Bruksslitage
376068
2016-04-16