Trädgårdsstolar Oaxen

Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen
Trädgårdsstolar Oaxen

Klubbat för:

13 500 SEK

12 000 SEK

ANDERS HEGELUND & LARS HEGELUND, "Selandia", trädgårdsstolar, 4 st, Danmark, teak, lackerade, fällbara, skyltmärkta Trip Trap Danmark, sitthöjd ca 43 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Bruksslitage

376068

2016-04-16