Trädgårdsstolar Oaxen
Klubbat för:
11 500 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
ANDERS HEGELUND & LARS HEGELUND, "Selandia", trädgårdsstolar, 4 st, Danmark, teak, lackerade, fällbara, skyltmärkta Trip Trap Danmark, sitthöjd ca 43 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
376069
2016-04-16