Matbord m iläggsskivor

Matbord m iläggsskivor
Matbord m iläggsskivor
Matbord m iläggsskivor
Matbord m iläggsskivor
Matbord m iläggsskivor
Matbord m iläggsskivor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD med 4 "inbyggda" iläggsskivor, 1900-talets andra hälft, bokfanér/bok, höjd ca 75, 138-378 cm

Bruksslitage, märken

376075

2016-04-15