Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD med 4 "inbyggda" iläggsskivor, 1900-talets andra hälft, bokfanér/bok, höjd ca 75, 138-378 cm
Bruksslitage, märken
376075
2016-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här