Gabriel Strandberg Stockholm
Vollendet
2016-04-13
376081
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GABRIEL STRANDBERG (1885-1966): Stockholmsvy, signerad Gabriel Strandberg, olja på duk, 39x48 cm