Lisa Larson ansiktsvas

Lisa Larson ansiktsvas
Lisa Larson ansiktsvas
Lisa Larson ansiktsvas
Lisa Larson ansiktsvas
Lisa Larson ansiktsvas
Lisa Larson ansiktsvas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, ansiktsvas, 1900-talets andra hälft, Gustavsberg, glaserat stengods, signerad, höjd 25, diameter 16 cm

376082

2016-04-15