Trädgårdsbord Oaxen

Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen
Trädgårdsbord Oaxen

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLOSTER, trädgårdsbord, England, teak, ihopfällbart, skyltmärkt, höjd ca 72, diameter 110 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Bruksslitage

376091

2016-04-16