Trädgårdsbord England
2016-04-16
376093
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GLOSTER, trädgårdsbord, England, teak, ihopfällbart, skyltmärkt, höjd ca 72, diameter 110 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Bruksslitage