Robert Rauschenberg offsetlitografi

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROBERT RAUSCHENBERG (1925-2008), Peace Portfolio I: Ship Captain Faces Charge in Oil Spil, 1970, signerad och numrerad Rauschenberg 20/175. bladstorlek 65,5x53 cm

376096

2016-05-20