Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
MINIATYRKISTA, ek, med metallbeslag, höjd ca 18, 18x29 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Låst, nyckel saknas, skador
376097
2016-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här