Miniatyrkista

Miniatyrkista
Miniatyrkista
Miniatyrkista
Miniatyrkista
Miniatyrkista
Miniatyrkista

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

MINIATYRKISTA, ek, med metallbeslag, höjd ca 18, 18x29 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Låst, nyckel saknas, skador

376097

2016-04-15