Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, senbarock, 1700-tal, Nordeuropa, gjuten och svarvad mässing, höjd ca 14 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
376098
2016-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här