Miniatyrmålning

Miniatyrmålning
Miniatyrmålning

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

MINIATYRMÅLNING, omkring 1800, akvarell, monterad oval mässingsram, 6,5x7,5 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage

376103

2016-04-15