Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
MINIATYRMÅLNING, omkring 1800, akvarell, monterad oval mässingsram, 6,5x7,5 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage
376103
2016-04-15