Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, barockstil, 1800-tal, fyrkantig bas på fyra kulfötter, gjuten och svarvad mässing, höjd ca 21 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage
376113
2016-04-16