Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, barockstil, 1800-tal, fyrkantig bas på fyra kulfötter, gjuten och svarvad mässing, höjd ca 21 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage

376113

2016-04-16