Serveringsvagn Svenskt Tenn

Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, serveringsvagn i mässing, på gummiklädda mässingshjul, två löstagbara hyllplan, trähandtag, höjd 74, längd 93, bredd 42 cm, 1950-tal

Låsmutter till ena hjulet saknas, samt två till stommen, skavmärken, åldersrelaterat slitage

376117

2016-04-15