Serveringsvagn Svenskt Tenn
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, serveringsvagn i mässing, på gummiklädda mässingshjul, två löstagbara hyllplan, trähandtag, höjd 74, längd 93, bredd 42 cm, 1950-tal
Låsmutter till ena hjulet saknas, samt två till stommen, skavmärken, åldersrelaterat slitage
376117
2016-04-15