Thage Nordholm litografier

Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THAGE NORDHOLM (1927-1980): (2), Såg och Landskap, färglitografier, signerade Thage Nordholm och numrerade 330/360 respektive 297/360, 1900-talets andra hälft, ca 40 x 60 cm

376123

2016-04-15