Constantin Andreaou

Constantin Andreaou
Constantin Andreaou

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CONSTANTIN ANDREOU (1917-2007), Tjurar, signerad och daterad 56, 3/50, färglitografi, 38x53 cm

Reva

376133

2016-04-13