Ulrica Hydman Vallien litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), figurkomposition, signerad Ulrica HV och numrerad 268/1500, färglitografi, 54 x 40 cm

376139

2016-04-15