Matta flossa

Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa
Matta flossa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, flossa, signerad A-L O samt ML, ca 133 x 106,5 cm

Smärre slitage

376160

2016-04-13