Stockholmiana akvareller samt olja 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKHOLMIANA, AKVARELLER, 15 st, Motiv från Stockholm, bla Biblioteksgatan 8, Värdshuset i Stora Essingen, Ladugårdslandets Tull, signerade F Lindström (12 st) och M.Borg (3 st) samt monogramist , varierande mått

376166

2016-04-13