Soffa 1930-tal
2016-04-13
376167
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFA, 1930-tal, svängd modell, textilklädsel, höjd 70, 140x90 cm
Bruksslitage