Byrå 1800-tal
2016-04-13
376168
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérat med valnöt, höjd 130, 90 x 45 cm
Slitage, mindre skador