Oljemålning fjällmotiv

Oljemålning fjällmotiv
Oljemålning fjällmotiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fjällmotiv, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 53x89 cm

Repor

376173

2016-04-13