Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILLIBALD STORN (född 1936): Figurkomposition, signerad och daterad Willibald Storn -85, 2/74, färglitografi, ca 60 x 79 cm
376176
2016-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här