Skinnfåtölj

Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ på metallfot, 1900-talets andra hälft, snurrmodell, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

376181

2016-04-13