Fat Kina
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FAT, porslin, Kina 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 27,5 cm
Kuntoraportti
Spricka (möjligen från fabrikation) smärre slitage
376192
Päivämäärä:
2016-04-14