Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FAT, porslin, Kina 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 27,5 cm

Kuntoraportti

Spricka (möjligen från fabrikation) smärre slitage

376192

Päivämäärä:

2016-04-14