Richard Ryan Basquiat

Richard Ryan Basquiat
Richard Ryan Basquiat

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD RYAN (född 1974): Homage à Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan,91/140, silkscreen, 79x134 cm, oramad

Smärre kantmärken

376208

2016-04-13