Stolar i masurbjörk
2016-04-17
376212
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, solid masurbjörk, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage