Hörnskåp 1800-tal

Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, 2-delat, inredning med lådor, krön med genombruten dekor i form av gallerkant, invändig inredning med lådor respektive hyllplan, höjd ca 195, djup 70 cm

Mindre skador, bortfall, obetydliga spår av äldre orangrepp, senare beslag

376222

2016-04-13