Hörnskåp 1800-tal
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, 2-delat, inredning med lådor, krön med genombruten dekor i form av gallerkant, invändig inredning med lådor respektive hyllplan, höjd ca 195, djup 70 cm
Mindre skador, bortfall, obetydliga spår av äldre orangrepp, senare beslag
376222
2016-04-13