Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KURT ERIK HEINONEN (Finland, 1915-1983): Orust, signerad K-E Heinonen, olja på duk, ca 68 x 43,5 cm
Zustandsbeschreibung
376223
2016-04-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner