Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986), Räv respektive Lom, signerade Harald Wiberg och numrerade 86/360 respektive 12/360, Roven daterad 1976, 2 färglitografier, 29 x 39 cm
376230
2016-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här