Harald Wiberg 2 färglitografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986), Räv respektive Lom, signerade Harald Wiberg och numrerade 86/360 respektive 12/360, Roven daterad 1976, 2 färglitografier, 29 x 39 cm

376230

2016-04-16