Schatullskåp

Schatullskåp
Schatullskåp
Schatullskåp
Schatullskåp
Schatullskåp
Schatullskåp
Schatullskåp
Schatullskåp

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATULLSKÅP med 10 st utdragbara lådor, mahognyfanér, 1900-talets första hälft, höjd ca 66, 55x40 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

senare gummihjul

376238

2016-04-17