Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHATULLSKÅP med 10 st utdragbara lådor, mahognyfanér, 1900-talets första hälft, höjd ca 66, 55x40 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
senare gummihjul
376238
2016-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här