Christer Von Rosén tempera

Christer Von Rosén tempera
Christer Von Rosén tempera
Christer Von Rosén tempera
Christer Von Rosén tempera
Christer Von Rosén tempera
Christer Von Rosén tempera

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTER VON ROSEN (född 1928): "Flicka och stående träd", monogramsignerad och daterad C.R 63, tempera på pannå, ca 27x35 cm

376247

2016-04-13